Mini hrálo v Neratovicích

V sobotu a v neděli 25.-26.1.2020 se uskutečnil Festival minivolejbalu středočeského kraje, kterého se zúčastnilo přes 250 družstev (téměř 1000 minivolejbalistů) z celého kraje.

Turnaj byl rozdělen do dvou dnů. V sobotu dopoledne hráli svoje zápasy modří (nejstarší), odpoledne červení a v neděli žlutí (nejmladší). My jsme měli v turnaji 3 družstva modrých, 3 družstva červených a 2 družstva žlutých.

Naše výsledky:

Našeho nejlepšího výsledku tentokrát dosáhlo červené „béčko“ s Dančou Váchovou a Barčou Melvaldovou a bylo to skvělé 8.místo z 51 družstev!

Červené „áčko“ ve složení Lucka Kubicová, Kačka Kolářová a Emilka Fuksová obsadilo 35.místo a klučičí „céčko“ ve složení David Michera a Matouš Rippl skončilo na 40.místě. Účastnilo se 51 družstev.

Žluté „áčko“ ve složení Nelča Chramostová, Kuba Melvald a Lucka Veverková se umístilo na 17.místě, „béčko“ ve složení Tomík Richter a Julča Zubcová vybojovalo 25.místo z celkem 48 družstev.

Modré „áčko“ (Andy, Kája, Johana a Kačka) se bohužel dvěma těsnými prohrami v základních kolech dostalo do spodního pavouka, kde pak suverénně kralovalo a nenechalo soupeřky přiblížit ve skóre na méně než desetibodový rozdíl. Výhra ve spodním pavouku znamenala celkové 21. místo.

Kluci posíleni o benjaminka z červených, Jířana, se opět rvali o každý balon. Vašek jako jediný skákal poctivě na blok, což se mu nejednou vyplatilo a zablokoval vysoké borce z Mělníka.

Třetí tým modrých ve složení Klára, Bára, Nela a Ella bohužel ukázal svým soupeřům největší slabinu v poli, čehož soupeři neváhali využít. Takže, děvčátka, dneska bude na tréninku pohyb, pohyb a pohyb…..