Žákyně hrály v Klimešce o postup

V neděli 6.10.2019 sehrály naše starší žákyně společně s dalšími pěti družstvy dodatečnou kvalifikaci krajského přeboru o postup do finálové skupiny.

Tentokrát se jim doma v Klimešce tolik nedařilo a obě svá utkání se silnými soupeři z Hořovic a Neratovic prohrály. Do finálové skupiny se nakonec probojovaly vcelku hladce po vítězství 2:0 na sety nad Neratovicemi Benátky nad Jizerou a po dramatické bitvě v tiebreaku posledního setu také hráčky Kladna, které porazily vzdorující Hořovice až 17:15 v posledním setu. Ostatní výsledky najdete ZDE

Naše starší žákyně budou tedy hrát v zimní a jarní části krajského přeboru v 2.výkonnostní skupině o umístění.

Díky všem fanouškům za vytvoření super atmosféry a taky trenérům a kadetkám za pomoc při organizaci turnaje.