Napsali o nás

Třetí únorový víkend bude v Klimešce ve znamení volejbalu. Místní volejbalový oddíl Sparta Kutná Hora bude ve spolupráci s Českým volejbalovým svazem a Městem Kutná Hora pořádat finálový turnaj Českého poháru ve volejbalu mužů - Final Four 2020.

svoboda.info

Kutná Hora bude opět po roce hostit nejlepší tuzemské volejbalisty. Finálový turnaj Českého poháru ve volejbalu mužů Final Four 2020 se ve sportovní hale Klimeška uskuteční o víkendu 22. a 23. února. Poznamenejte si tedy do kalendářů magické datum 22.2.2020 – sobota 2x semifinále, o den později finále.

kutnohorskelisty.cz

V sobotu 16. 11. po turnaji v Mladé Boleslavi měli volejbalisté s dětmi na programu ještě jednu událost – sázení stromů. „Zasadili jsme s dětmi dvě lípy a jeden javor jako náhradní výsadbu za stromy, které jsme skáceli v loňském roce před stavbou nového volejbalového areálu na Klimešce,“ řekl Vít Richter, trenér volejbalového oddílu Sparta Kutná Hora a dodal, že město zadalo pro náhradní výsadbu lokalitu v Masarykově ulici mezi panelovými domy.

kutnohorskelisty.cz

Svůj záměr na vlastní areál volejbalisté Sparty Kutná Hora dotáhli k cíli první etapy: U kutnohorské Plovárny vybudovali nové útulné hřiště s třemi antukovými kurty, které ve středu slavnostně otevřeli.

svoboda.info

"Na stavbě hřiště se s pomocí sponzorů podíleli trenéři, rodiče a děti z oddílu," upozornil volejbalový trenér Vít Richter a dodal: "Chtěli jsme mít hřiště co nejdříve hotové, aby naše děti měly kde hrát. Dále bychom se rádi pustili i do budování zázemí."

svoboda.info

Kutnohorští volejbalisté na městském pozemku v areálu Klimeška u bobové dráhy vybudovali svépomocí volejbalový areál. Slavnostně ho otevřeli 11. září za účasti představitelů města, řady zastupitelů, zástupců z řad sponzorů, rodičů a dětí.

kutnohorskelisty.cz

První domácí turnaj v mini volejbale pořádal volejbalový oddíl TJ Sparta Kutná Hora v neděli 31. března ve sportovní hale Klimeška. Regulérní krajské soutěže, pořádané pod hlavičkou českého volejbalového svazu, se od rána do pozdního odpoledne účastnilo padesát týmů ze Stč. kraje. Vedle domácích borců tu své zástupce mělo i dalších 11 oddílů např. z Čáslavi, Zruče n/S, Církvice, Benátek n. J., Neratovic, Králova Dvora a dalších.

kutnohorskelisty.cz

Finále nejlepšího mužského klubového volejbalu v České republice se v pondělí 18. ledna večer uskutečnilo v nově otevřené hale Klimeška. Přímý přenos finálového duelu mezi Českými Budějovicemi a Kladnem byl televizí ČT sport přenášen živě do tisíců domácností. Hráčem zápasu se stal budějovický hráč Křesťan s číslem 4.

kutnohorskelisty.cz

Po nedělních semifinálových zápasech v kutnohorské Klimešce následovalo pondělní finále, které rozhodlo o vítězi Českého poháru ve volejbale. O prvenství se utkaly týmy Českých Budějovic, které v semifinále prošly přes Liberec, a Kladno, které porazilo mužstvo Karlovarska. Zvítězilo mužstvo Českých Budějovic, které vyhrály všechny tři sety a po osmi letech se tak Jihostroj mohl radovat z výhry Českého poháru. Zdroj: https://kutnohorsky.denik.cz/ostatni_region/volejbaliste-ceskych-budejovic-ziskaly-po-osmi-letech-cesky-pohar-v-kutne-hore-20190220.html

kutnohorsky.denik.cz